Fuerza armaClip - Barracuda - Euro - Pretorian - Logic - Avio - TZ

FA je skupina lidí, kteří posilují nebo trénují bojové sporty. Část z nich pod tímto jménem také rapuje. Clip v písni Svatá válka zpívá: "Máme výcvikový tábory pro mladý fanatiky, tenhle rap je jenom nábor, dávej pozor na svý děti"

Clip

Clipovi je 24. S rapování za Fuerzu začal, a dělá to do teď. Nahrál spoustu vlastních songů a také má tracky s každým níže vyjmenovaným. Kromě mnoha a mnoha nealbových písní hlavně stvořil EP Tohle je válka - temné, brutální streetrapové album, které produkoval TZ. Songy jako Requiem, Zbohatni nebo chcípni, Schody do nebe nebo Troublemaker jsou již dnes kultovní. Spolu s Logicem pak nahrál mixtape Z Ostravy do Varů, kde zazněly songy jako Tak ho sejmi, Svět patří nám (feat. Tafrob, Jimmy Dickson, Otecko, Tom Malár, David Steel, Jay Diesel, Kali) nebo Clipovo vražedné sólo Amores perros.

Sergei Barracuda

Sergei B. udělal několik songů s Fuerzou v jejich začátcích, jsou vypsány v sekci featy. Logic ho později začal dissovat, třeba v songu Šulky (swagg) a hned na to v 64 Barz (feat. Euro). Vysvětloval to tím, že tahal nahoru fakera. Sergei o tom nechce mluvit.

Euro

Euro také rapoval už v začátcích 61 (6 jako F, 1 jako A). Nikdy nevydal vlastní tape, ale hostoval ve spoustě songů ostatních: A dalších... Tento rok (2012) odmaturoval.

Pretorian

Pretorián, civilním jménem Jakub Gazdík, je úspěšný thaiboxer a MMA fighter. Clipova závěrečná píseň na mixtapu Tohle je válka Pretorian je o něm. Plánuje vydat vlastní mixtape Proti všem, zazněl mimo jiné v sonzích:

Logic

Logic přišel do FA ze seskupení Zutroy Clique. Nahrál s Clipem mixtape Z Ostravy do Varů, pak vlastní mixtape Hráč roku volume 1, kde mu Clip a Pretorian hostovali, a Hráč roku vol. 2, kde se k Fuerze pořád ještě hlásí, ale nikdo z ní už na něm není - Clip mu včas neposlal své sloky. Z toho důvodu pak Logic z 61 odešel a začal rozjíždět movement 420 spolu s Jimmy Dicksonem, Cassiusem Cakem a dalšími lidmi. Více o Logicově historii také v této recenzi na jeho nejaktuálnější mixtape Czech made man.

Avio

Ávijo napsal spoustu songů, sám vydal mixtape Sejra a s Nastym mixtape Anastavio. Už tenkrát se v songu Stronger zmiňoval o Clipovi: "Svaly jsou real, chceš být top, chceš je mít, musíš obětovat čas a energii, víš. A když je máš, tak není co řešit. Makej každý den, budeš jak Danek Katanik". Udělal taky spoustu tracků se Seregou, Nifestem a Frezzem.

Po vstupu do FA nahrál s klipem song Betonový sen, TZ mu vyprodukoval song TerrorEnd a následně Ejvijou vydal Mixtape Pro Fans. Pak byl náhle z 61 vyhozen a Fuerza, hlavně Pretorian, ho začali dissovat - vznikly songy Hranatá hlava, Beef freestyle, Popravčí četa 2 a Přestaň brečet. Avio odpověděl songem Všechno můžu jebat. Na facebooku kolují nepotvrzené zdůvodnění o tom, jak se například Fuerza arma šla bít, jen Avio utekl. Co se doopravdy stalo, není jasné, Avio ani FA se k tomu totiž dosud nevyjádřila a zřejmě ani nevyjádří. Prý už u něj taky byla na noční návštěvě :D

Avio teď pracuje na albu s originální produkcí. Jinak studuje střední školu, a posiluje.

TZ

Teze je producent, který dělal beaty na EP Tohle je válka, a na další songy FA, i jiných interpretů (třeba Jimmy Dicksonovi)

Pod 61 rapovali také další lidé, např. v Charakter písnich Hranatá hlava (Avio diss) a Sex v Ostravě (Charakter RMX)