Videoklipy Sergeie Barracudy

Pouliční ekonomická - UFO - Burani maj fejm - ZOO II - Asfalt - Šéfuju - Klíče světa

Pouliční ekonomická

Videoklip k písni Pouliční ekonomická ze stejnojmenného mixtapu byl natáčen na rozbořených místech Ostravy, na která poukazuje:

UFO

Video k "huličskému" tracku z PE s názvem UFO, kde rapuje také Adyos:

Burani maj fejm

Klip k singlu Burani maj fejm, který byl vypuštěn sám, mimo album nebo tape, a byl narepován do instra BMF od producenta jménem Lex Luger společně s Adyosem. Natáčel se venku v Ostravě a často je v něm zobrazeno více záběrů na ráz:

ZOO II

Videoklip songu od Azurit kingdom s názvem ZOO II. Na mixtapu Pouliční ekonomická byl track ZOO, na který tato píseň navazuje, ale tentokrát v ní hostuje Adyos. Odtud pochází hláška: "Ani piču"

Asfalt MC Remix

Cenzurovaná verze klipu z párty s názvem Asfalt. Sergei Barracuda je tady vlastně host (má dvě sloky a zpívá v refrénu), původní verze songu je z Adyosova mixtapu Králík vás miluje. V této klipové, tedy Asfalt MC remix, hostuje kromě Sergeie ještě Tafrob, Radikal, Delik, a Otecko. Všichni se objevili i v klipu:

Šéfuju

Video Šéfuju z alba Pouliční ekonomická II: Nechvalně proslulý, jehož hudbu produkoval Lex Luger. Barracuda v něm hlavně jezdí v autě a kouří doutník v místnosti s hromádkou bílého prášku, penězi a lampou ze zbraně:

Klíče světa

Motivační track o tom, jak se Sergei vypracoval z nuly nahoru: