Sergei Barracuda - Pouliční ekonomická 2: Nechvalně proslulýAlbum PE II: Nechvalně proslulý bylo slibováno už v zimě roku 2011, pak nejpozději na začátku května, potom v červnu, a nakonec vyšlo 18.7.2012. Všechny instra na něm originální a na rozdíl od mixtapu Pouliční ekonomická deska není zdarma ke stažení, ale lidi si ji budou muset koupit za 300 Kč (nebo dráž v limitované edici 100 kusů s trikem za 700). Download tedy není možný ani z youtube nebo ulož.to, Azurit Kingdom totiž tyto soubory kontroluje a nechává mazat.

Tracklist:

Sergei Barracuda - Pouliční ekonomická II: Nechvalně proslulý - Cover
Beaty na albu tedy jsou mimo jiné od lidí z Azurit kingdom, Willyho Vynica a DJe Bussyho, ale také od známých zahraničních producentů jako je Lex Luger (ten dodal hned tři beaty), Star Status, Sonny Digital, Jokaamadethisone a Drumma Boy. Měl zde být i Lil Lody, ale Sergei jej nakonec vyřadil a jeho beaty si nechal na později. Hosty pak jsou Adyos, Smack a Pastor (což je Adyosova nová přezdívka). Finální mastering provedl Mark Kidney, který už byl oceněn i cenou Grammy.

Na albu se měl objevit i Rytmus, který ale po nějaké době odkládání svůj feat vůbec nedodal. Sergei se vyjádřil ve smyslu "Všichni Slováci kromě Delika umí jenom říkat zajtra". Stejně tak Barracudu nakonec odmítl i Majk Spirit. K tomu Sergei napsal přesně: "Spirit dostal nejake nabidky a aby si je udrzel,tak nemuze davat track s clovekem jako ja....".

K albu už vyšel klip Šéfuju, singl Roztáhni nohy, a nejnovější video Klíče světa. Song ZOO II ft. Adyos už známe (rovněž je k němu videoklip). Track Endorfin už vyšel na mixtapu Pouliční ekonomická, nyní ale byl přezpíván do originálního beatu DJ Bussyho (Sergei ho původně udělal do převzatého, jenže nečekal takový úspěch).